Хрисфорт

ПаркингДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 274
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: спроти втора капија на Охис

  • Факс: xxx 3172258
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638276650_36.gif?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ХРИСФОРТ е фирма со долгогодишно искуство во областа на трговијата со индустриски производи. Продажната програма на ХРИСФОРТ содржи голем број на производи кои се употребуваат во индустријата за разни намени како на пример инсталации за вода, пареа, пропан-бутан, природен гас, киселини, компримиран воздух и др.

ХРИСФОРТ Ви нуди најразлични видови вентили (рамни запорни, засуни, топчести, неповратни, лептирести, електромагнетни, регулациони вентили, вентили задвижувачи со електричен или пневматски актуатор), регулатори на притисок, одвојувачи на кондензат, водокази за котли, изолациони материјали, заптивни материјали, компензатори, челични безрабни цевки и фитинзи, ППР цевки и фитинг, инокс шавни цевки и фитинзи и др.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи