Хилдин Комерц


  • Адреса: Брака Миладиновци, Кљуково 17644
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈1032 км

  • Телефон 2: 044 330071
  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Саб од 08:00 до 16:00
    Пет од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656319173_89.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Хилдин функсионира на македонскиот пазар од 1992 година, секогаш чекорејќи напред во градежната индустрија со планирање, изградба и реконструкција на различни објекти, вклучувајќи станбени и индустриски објекти. Освен градежната функсија, ние ви нудиме и најквалитетните материјали за изградба на вашите објекти.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи