Х.Ф.С. Лифтинг

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Никола Парапунов, ТЦ Карпош 4 39/26-3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: ТЦ Карпош 4

  • Телефон 2: 02 3090682
  • Факс: 02 3090684
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1424341641_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Х.Ф.С. Лифтинг е aвстриско претставништво во Македонија, се занимава со продажба на опрема за градежништво и подигање товар.

Производи:
• Синџири за широка потрошувачка
• Наменски синџири
• Нерѓосувачки синџири
• Средства за осигурување на товар
• Бесконечни кружни траки
• Траки со алки
• Синџири класа 80
• Електрични дигалки
• Рачни дигалки-синџир
• Средства за прифаќање на товар

Со нас секој товар е полесен!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи