Хелти Груп


 • Адреса: бул.Борис Трајковски 42
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1054 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636461228_07.png?t=true&w=300&h=300


  Healthy Group е европски бренд со традиција од 18 години со GLK Германски стандард за квалитет на производство. Сите производи се произведуваат во Македонија ( Грифин Груп Доел) и се извезуваат на пазарот на ЕУ и други земји (вкупно 23). Глобалната политика на компанијата е да прави производи со максимален квалитет и без конзерванси, пестициди, вештачки бои, подобрувачи на вкус и со најпристапни цени на пазарот.
  повеќе
  50%заштеда
  Цена со ДДВ:2.498 ден.1.249 ден.

  Нони Џус со Тарт Чери 2+1 Гратис

  33%заштеда
  Цена со ДДВ:2.498 ден.1.674 ден.

  Пакет Енерџи Бустер

  32%заштеда
  Цена со ДДВ:2.400 ден.1.632 ден.

  Пакет Комбуха Екстракт со црно гоџи ...

  19%заштеда
  Цена со ДДВ:2.050 ден.1.650 ден.

  Течен куркумин

  Цена со ДДВ:1.650 ден.

  Алое Вера гел 99,5% со Билбери


  Видете ги нашите производи на
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи