Хелиос Медикал

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јордан Мијалков (Железничка) 23-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км
  • Локација: Кај МВР

  • Телефон 2: 075 342122
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1542880434_08.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Хелиос Медикал е една од најбрзорастечките компании од фармацевско-нутриционистичкиот сектор во Р. Македонија.

Во моментот е застапник на Gelita-Германија, LCA-pahramaceutical Франција и Doppelherz-Германија, три исклучително врвни компании во својот сектор.

Работи во областа на ортопедијата, реуматологијата, спортската медицина, гинекологијата, урологијата, машката потенција, плодност и либидо и медицинската козметологија и дерматологија.
повеќе
Цена со ДДВ:800 ден.

Doppelherz L-ARGININ 500

Цена со ДДВ:300 ден.

Doppelherz MAGNESIUM 400

Цена со ДДВ:850 ден.

Doppelherz Kinder Multivitamin Sy ...

Цена со ДДВ:960 ден.

Doppelherz HYALURON

Цена со ДДВ:450 ден.

Doppelherz IMUNO DIRECT

Цена со ДДВ:550 ден.

Doppelherz КАЛЦИУМ + ВИТАМИН Д3

Цена со ДДВ:1.360 ден.

Doppelherz VITAL TONIK

Цена со ДДВ:550 ден.

Doppelherz БРУСНИЦА + PUMPKIN SEEDS

Цена со ДДВ:580 ден.

CH Alpha JOINT GEL

Цена со ДДВ:750 ден.

Doppelherz Vital Pregna - препарат ...

Цена со ДДВ:15.000 ден.

Arthrum 2,5%

Цена со ДДВ:6.700 ден.

Arthrum 2%

Цена со ДДВ:2.360 ден.

Qyra-Intensive care collagen - инте ...


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи