Гранит Инг Груп

ПаркингДостава

  • Адреса: с.Боговиње
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7471 км
  • Локација: Индустриска зона Боговиње, блиску до Годинг Петрол

  • Телефон 2: 070 593095
  • Факс: 044 371371
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405331276_45.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Granit Ing е гигантска компанија на македонскиот пазар со висок квалитет на производство и преработка на гранит и мермер, која постои од '90-тите години до ден-денес.

Granit Ing нуди брзи и навремени услуги и на вистинско место и со пристапни цени.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи