Гранап 5


  • Адреса: Никола Тесла 178-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: во Близина на Лира
Дејности:

супермаркети


  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491979589_21.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи