Гони линукс констракшн


 • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово б.б.
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649415197_17.jpg?t=true&w=300&h=300


  Компанијата има и стручен кадар од машински инженери, градежни инженери и дипломиран архитект. Работниците се поделени според хиерархијата што компанијата ја има развиено според потребите, каде што работниците се распоредени низ линиите на производство, како и монтажните тимови кои ги вршат теренските услуги. Работи на големи проекти како Sarajevo Steakhouse и Retail point.

  Компанијата сега поседува три одделенија:
  Оддел за производство метални конструкции
  Оддел за монтажа на сендвич панели (кровни и ѕидни панели)
  Оддел за лимарија
  Оддел за фарбање
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи