Геооко

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Каирска 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647958311_49.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Геооко Дооел е компанија основана во 2013 година со примарна цел да обезбеди ГПС решенија за подобро работење на компаниите од сите индустрии. Моментално преку 75 илјади возила дневно се следат преку нашата платформа во повеќе од 17 држави во светот.

Нашата компанија ги нуди следниве услуги:

- ГПС опрема за следење возила
- Следење во роаминг
- Контрола на гориво
- Блокада на мотор
- Ограничувач на брзина
- Евиденција на возачи
- Мониторинг на возачи
- Следење на лица
- Мобилни апликации
- СОС тастери
- Сензори за температура

Застапници сме на производителите Teltonika, Ruptela, Queclink и ConCox, а софвтерската платформа подржува повеќе од 750 различни модели на ГПС уреди.

Нудиме опција за купување на опремата за следење, користење на постоечка опрема или давање на опрема под наем.

повеќе
30%заштеда
Цена со ДДВ:5.700 ден.3.990 ден.

ГПС уред за следење возила

20%заштеда
Цена со ДДВ:6.400 ден.5.120 ден.

ГПС уред за следење моторцикли

20%заштеда
Цена со ДДВ:6.200 ден.4.960 ден.

ГПС уред за следење лица


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи