ФС Штампа Хил


  • Адреса: Ванчо Прке 1 лок.5
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈1105 км

  • Телефон 2: 078 560001
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1650961836_57.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

- Брендирање на возила и излози
- Изработка на секаков вид светлечки реклами
- Печатење на текстил маици, дуксери, капи, од сопствено производство
- Брендирани промо пулт и Roll up банери и секаков вид на знамиња
- Изработка на секаков вид на печати од Австрискиот бренд ТРОДАТ како застапник за истиот...
- Секаков вид на рекламен материјал пенкала, чадори, привезоци по ваш дизајн

Нашата мисија

Квалитетни услуги за мали и големи фирми


Секаков вид на колор печатење
Најдобар квалитет и брза услуга
Комплетно брендирање за фирми
Најнова технологија

Ние користеме најнова технологија, која ви овозможува:

Брзо печатење
Квалитетни и точни бои
Презицна изработка
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи