Фротком

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Вардарска 7
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈1096 км
  • Локација: Село Каласлари


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1518512836_75.bmp?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Фротком Северна Македонија е дистрибутер на Фротком на Интелигентниот систем за следење на возила и Систем за управување со флота - Фротком, за Северна Македонија. Ние сме посветени со цел да им помогнеме на компаниите да управуваат со своите флоти на едноставен и ефективен начин, што резултира со јасно зголемување на продуктивноста, маргините и квалитетот на услугата.

Нашата компанија нуди комплетна услуга на Телематики на флота, вклучувајќи инсталација, обука и поддршка за сите видови флоти - возила, комбиња и камиони.

Секоја активност на возниот парк има свои потреби. Од мали до големи возни паркови што работат во разни индустрии и затоа имаат различни потреби.
ПАТЕН ТРАНСПОРТ
ДИСТРИБУЦИЈА
СЛУЖБИ ЗА УСЛУГИ НА ТЕРЕН
СЛУЖБИ ЗА ПРОДАЖБА
ГРАДЕЖНА ОПРЕМА
ПАТЕН ПРЕВОЗ НА ПАТНИЦИ
РУДАРСТВО
СЛУЖБИ ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ АВТОМОБИЛИ
СОБИРАЊЕ ОТПАДОЦИ И РЕЦИКЛИРАЊЕ
СЛУЖБИ ЗА ИТНИ СЛУЧАИ

Ако имате било какви прашања во врска со производите и услугите на Фротком во земја, не двоумете се да не контактирате.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи