Фортуна


  • Адреса: Сретко Крстески 24
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7477 км

  • Факс: 042 213160

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Најголемиот македонски производител на струја, термоелектраната РЕК „Битола“ во изминатите години доделила серија тендери на фирмата „Компас МСФ“, чијшто ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи