Форма

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Прозорска 13
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км
  • Локација: Строг центар

  • Телефон 2: 072 316073
  • Факс: 031 414044
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1509713087_63.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Форма е семејна фирма основана 1991 година, која е лидер во областа на индустриско кодирање, маркирање и контрола на македонскиот пазар.

Со својата партнерска мрежа на светски познати компании нуди широк дијапазон на решенија за кодирање, маркирање и контрола во индустријата и тоа:
• Videojet Technologies - САД со својaтa сестринска компанија Willett International и Marsh е најголем светски производител на уреди за безконтактно маркирање на производи.
• Valentin Carl - Германија е производител на термал-трансфер принтери за етикети и системи за етикетирање.
• Kortho - Холандија е производител на системи за контактно маркирање.
• SIC Marking - Франција е водечки светски производител на уреди за маркирање по пат на директно гравирање во материјалот со ударна игла.
• Prisma Industriale е водечки италијански производител на метал детектори за контрола на производство и имплементација на НАССР системот.

Во последните години дојде до вистинска експанзија на примената на нашите уреди во сите гранки на индустријата. Нашите клиенти ги користат да го подобрат квалитетот на производите, да ја зајакнат контролата со обележување на датумот, времето серискиот број, извозна декларација, етикета и многу други ознаки и знаци како на пр. УПОТРЕБЛИВО ДО. Воедно уредите кои ги нудиме претставуваат основен предуслов за добивање на сертификатите ISO и HACCP.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Anti-static рибони

Цена со ДДВ:Побарај цена

Videojet 1710


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи