Фирст-инг


  • Адреса: Индустриска 35-б
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7573 км

  • Телефон 2: 071 255444
  • Факс: 02 2442539
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658134684_06.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ФИРСТ ИНГ ДОО е компанија која е присутна на македонскиот пазар од 1997 година. Ја застапува целата палета на производи на GRACO, USA и EUROMAIR, FR за Р. Македонија.

Иновативната технологија со широк спектар на избор и квалитет, тесната соработка со тимот за поддршка на GRACO и EUROMAIR ни овозможува да ги решиме вашите потреби и да го најдеме соодветното решение за вас.

Опремата што ја застапуваме има примена во:

•Метало-преработувачката индустрија ( фарбање, односно аплицирање на системи за антикорозивна заштита );
•Мебел индустрија ( лакирање и фарбање на плочести и масивни површини );
•Завршно градежништво ( малтерисување, молерисување и глетување );
•Хоризонтална сигнализација (маркација, одбележување на улици, патишта, аеродроми, паркиралишта и пешачки премини);
•Прехрамбена индустрија ( транспортни пумпи за алкохол, сирупи, пастилни материјали и многу видови на течности );
•Хемиска индустрија и многу други сегменти.повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи