Фил-кас

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Климент Охридски б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈1154 км
  • Локација: до терминалот, патот за Валандово

  • Телефон 2: 078 440157
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663231178_59.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Фил-кас е компанија за рециклирање старо железо, автомобили и откуп на метал посветена на обезбедување на своите клиенти исклучителни услуги, заедно со високо конкурентни пазарни цени.

Откупуваме секаков вид старо железо, бакар, месинг, алуминиум, батерии, не'рѓосувачки челик, олово, изолирана жица... Можеме со гордост да кажеме дека сме една од водечките компании за рециклирање. Со тоа се грижиме за природата и веруваме во еколошко чиста околина.

-собирање
-складирање
-рециклирање

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи