Фатина Ххл


  • Адреса: Беличица 89
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7478 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1653464563_94.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Купете модерен и луксузен мебел. Најголем избор на квалитетен мебел за сите ваши имагинации.

Една од главните карактеристики на модерниот лесен луксузен мебел е дизајнот на декорација кој се заснова врз концептот на висок квалитет и едноставност.

Пријатен, динамичен,современ и вечен дизајн!
Дајте му карактер на вашиот дом со мебелот Fatina XXL.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи