Фасада

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 62
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: до Супер Тинекс кај Раде Кончар

  • Факс: 02 3228762
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1651669059_84.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашето мото е:

“Ако куќата е лице на домаќинот, тогаш фасадата е лице на куќава.”

Приватната компанија Фасада како застапник на познатата компанија Ренова е формирана во 2002 година, со седиште во Џепчиште, Тетово. Компанија се занимава со продажба на градежни материјали на големо и изведува градежни работи.
По некое работно време Фасада отвори две продавници во Скопје и Гостивар.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи