Фани ком


  • Адреса: ул.7 с.Батинци бр.365
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7507 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669022993_96.jpg?t=true&w=300&h=300


Нашето богато индивидуално искуство ја направи Фани-ком да биде компанија на која клиентите и веруваат за своите градежни проекти, повеќе од една деценија. Нашата работа се состои од изградба на големи и сложени проекти, како и на помали, но посветеноста и квалитетот ни е секогаш ист.

На макеоднскиот пазар сме препознатливи и почитувани од нашите клиенти по:

-Почитување на договорени рокови
-Работиме по конкурентни цени
-Богато портфолио
-Работиме заедно со вас

УСЛУГИ
Во Фани-ком ние сме специјализирани за изведба на висококвалитетни домови во Македонија, го постигнуваме тоа користејќи ја нашата експертиза за да ви обезбедиме професионална и комплетна услуга од почеток на проектот до крај.

ПРОЕКТИРАЊЕ НА СИТЕ ФАЗИ
Секое проектирање има свои фази, од развивање на основната идеја според барањата на инвеститорот, до главен проект според кој објектот ќе се изведува а треба да ги содржи сите фази: архитектура, конструкции (статика), хидротехника (водовод и канализација), електрика, машинство и сите потребни елаборати. Фани-ком го проектира Вашиот објект со сите фази, според Ваши барања, сѐ додека да добиете одобрение за градба.

НАДЗОР ВО ТЕК НА ГРАДБА
Услуги за вршење на стручен надзор во тек на градба на објекти. Основна задача на надзорен орган е да ја контролира работата на теренот, да гарантира за изработката во согласност со проектната документација и одобрението за градење и да врши контрола на вградените материјали и количини.

ИЗГРАДБА НА ОБЈЕКТИ
Изведба на објекти од високоградба (станбени згради, куќи, огради, потпорни ѕидови) во сите фази на ископ, армирање и бетонирање на темелни плочи, бетонирање, малтерисување, ѕидарски работи, молерофарбарски услуги и сите останати градежни работи.

РЕНОВИРАЊЕ
Вршиме комплетно реновирање и уредување на станови и куќи. Без разлика дали станува збор за целосно реновирање, што вклучува целосно реновирања на електрика, водовод, повторно малтерисување, или едноставно освежување на постоечкиот простор.


Ваша замисла, наша експертиза и изведба на проект!

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи