Fabricca

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 1/21-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: нас.Кисела Вода последна 24-ка

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558357786_25.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Fabricca е интернационална креативна агенција основана во 2013 година од страна на искусни креативни професионалци. Низ годините компанијата се позиционираше рамо до рамо со европските креативни агенции во однос на начинот на работа и пред сè квалитет.

Услуги:
• Графички дизајн и илустрација
• Брендирање и copywriting
• Веб дизајн и развој
• 2D/motion graphics анимација
• Фотографија
• Видео продукција
• Аудио продукција


Повеќе на www.fabricca.cc
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи