Евро Тео Пет

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Палмиро Тољати 97
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: до Колевски

  • Телефон 2: 078 350597
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 10:00 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 65 | | | веќе видена

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи