ЕВБ Гласс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.3, с.Арнакија 95
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7490 км
  • Локација: Стар пат Скопје – Тетово – блиско бензинската ОКТА

  • Телефон 2: 070 230809
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583755341_67.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ЕВБ Гласс
ЕВБГласс е компанија која се занимава со производство и завршни работи во градежништвото. Нашта компанија безрезервно ги решава работите кои се поврзани со било какви стакла во градежништвото и се наоѓа секогаш на услуга за потребите на клиентите.

Производи и услуги:

• Разни видови на Термопани
• Стаклени фасади
• Обработка на стакло (брусење, фазета, неправилна форма, пескарење, калење)
• Изработка на стаклени туш кабини и паравани
• Изработка на стаклени огради
• Изработка на стаклени настрешници
• Стакло за кујни
• Изработка на Алумински Прозори и Врати
• Изработка на сите видови Огледала
• Ламинирано стакло сечено по ваша мерка
• Автоматско кроење на алкобонд и негова монтажа (во сите бои)
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи