Естетик


  • Адреса: Димитар Влахов 23
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7541 км

  • Телефон 2: 078 216529
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1702372014_7.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во нашата стоматолошка ординација Еститк нудиме најширок спектар на стоматолошки услуги со најсовремени техники и материјали од светски реномирани брендови, а сето тоа во пријатен амбиент. Наша цел е да ви помогнеме да ја добиете насмевката која од секогаш сте ја посакувале на најбрз и безболен начин по пристапни цени.

Услуги:

- Ортодонтски протези
Нудиме најсовремено решение за исправување на забите

- Безметална керамика цирконија, импланти
Можеме да ви ја вратиме насмевката, како и зборувањето и способноста за јадење со напредна протетика

- Белеење на заби
Ние нудиме неколку процедури за избелување за да ги осветлите вашите заби и да ја вратите насмевката на вашето лице

- Голем избор на естетски бели пломби
Ние нудиме широк спектар на услуги кои ќе ви помогнат да го надминете стравот и конечно да уживате во добро орално здравје

- Чистење забен камен и полирање
Болката за забите може да биде предизвикана од различни проблеми. Оралниот преглед може да помогне да се утврди причината

- Порцелански заби, коронки и мостови
Исечените заби може да се третираат или со козметичко поврзување или со порцеланска реставрација

- Лекување заби
Ние нудиме различни пародонтални третмани, приспособени за вашите специфични здравствени потреби

- Вадење заби
Ние користиме најквалитетни анестезии и на најбрз и безболен начин ги вадиме вашите непоправливи заби
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи