Ерголанд

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Костурски Херои (29-ти Ноември) 4 лок.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км

  • Факс: 02 3245650
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394783269_18.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ерголанд е компанија која создава вредности во градежништвото. Материјалите кои ги застапуваме и услугите кои ги нудиме се со супериорен квалитет, а доказ за тоа се задоволните лица на нашите клиенти.

Почнувајќи од самото основање на компанијата во 2005 година, континуирано работиме на унапредување на градежништвото во Македонија преку промовирање на современите технологии во нискоградбата во делот на геосинтетиците, изолациите и др.

Како овластен дистрибутер на компанијата Huesker Synthetic GmbH, Ерголанд е дел од глобалните текови. Оваа светска водечка компанија, производител и иноватор во технологијата на геосинтетици, ни ја дадоа довербата и целокупната техничка поддршка.

Она што е ново во Европа и светот, отсега е ново и во Македонија.
Нашите клиенти знаат дека работејќи со ЕРГОЛАНД добиваат докажано решение.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи