ЕНГ Бетон


  • Адреса: Скупи б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км
  • Локација: Злокуќани


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652688895_89.png?t=true&w=300&h=300


НАШИ УСЛУГИ:

ПРОИЗВОДСТВО И ВГРАДУВАЊЕ НА БЕТОН
Поседуваме сопствена бетонска база и гарантираме за квалитетот на бетон.

ИСКОПИ
Сопствен ископ и сопствена механизација. Со тоа овозможуваме потребен квалитет и рокови за испорака.


БЕТОНИРАЊЕ
Вградуваме бетон со сопствена механизација во секакви временски услови.

ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРИСТАП
Секогаш посветени на квалитет и договорени рокови

ПРОИЗВОД СО СЕРТИФИКАТ
Секој вграден бетон е со сертификат за квалитет

ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО
Задоволството на нашите клиенти е наша прва цел
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи