Електро Дизајн


  • Адреса: Елпида Караманди 2
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7555 км
  • Локација: спроти летна бавча Ел Греко

  • Факс: 047 236393
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


30%заштеда
Цена со ДДВ:550 ден.385 ден.

Вграден поден халоген проектор

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.490 ден.1.192 ден.

Вградна LED арматура 40W 4000K 650 ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:290 ден.261 ден.

LED Линиска ѕидна светилка

10%заштеда
Цена со ДДВ:990 ден.891 ден.

LIVOLO Touch Control Crystal Glass ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.200 ден.1.980 ден.

Плафонска светилка Light Matte Nick ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:1.050 ден.998 ден.

Ѕидна светилка Wall Light E27 White ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:690 ден.656 ден.

LIVOLO Crystal Glass Panel Шуко при ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:690 ден.656 ден.

Вградно тело со флуо сијалици(Downl ...

Цена со ДДВ:490 ден.

LED проектор SMD LED


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Цетус ЛЕД


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 мез.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7494 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Цетус Лед е компанија која што се занимава со производство и трговија на надворешно, внатрешно и индустриско осветлување базирано на најновата ЛЕД технологија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636019102_9.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Благодарение на натамошното зацврстување на својот статус како глобален производствен центар, Виетнам треба да го доживее најбрзиот раст на богатството во ...
сите 16 | | | веќе видена

Изградбата на нови станови во Европа нагло ќе ослаби во наредните години поради зголемените трошоци, објави германскиот институт Ифо, повикувајќи се на ...
сите 42 | | | веќе видена

Скопје се најде на врвот на ТОП 10 европски градови со средна големина според ефективноста, односно рентабилност за инвестирање на рангирањето кое го прави ...
сите 21 | | | веќе видена

Производството во текстилниот сектор е во слободен пад, оценува Ангел Димитров од Организација на работодавачи. Посочува дека приватниот сектор веќе трети ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи