Еко вент

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска 179
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7467 км
  • Локација: после Шарена џамија од лева страна

  • Телефон 2: 078 384611
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568356592_18.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

<b>Еко Вент Дооел е овластен партнер за Македонија на водечки светскиот бренд за HVAC системи - DAIKIN од Јапонија</b>

Еко Вент работи во рамките на секторот HVAC (греење, вентилација и климатизација), на тој начин да биде B2B и B2C ориентирана компанија за соработка, се со цел да се обезбедат услуги и фабрикувани производи во рамките на својата индустрија. Овде, во Еко Вент, ние сме одговорни за дизајнирање, производство, имплементирање и тргување со нашите производи со цел да обезбедиме широк спектар на услуги во врска со секторот за греење, вентилација и климатизација и нејзините станбени решенија.

Услуги:
• Греење
• Вентилација
• Климатизација

Производи:
• Вентилација
• Даикин
• Елементи за обновување на топлина
• Армовент вентилатори за чад
• Изолации
• Единици за вентилација
• Прочистувачи на воздух
• Алатки и резервни делови

Во последниве години, Република Македонија се соочи со сериозни проблеми со загадувањето, најмногу главниот град и Тетово, каде што се наоѓа и Еко Вент, беа прогласени за едни од најзагадените области во светот. Клучен начин за борба против загадувањето ќе биде идејата на Еко Вент за подобрување на квалитетот на воздухот преку обезбедување соодветни решенија во областа на вентилацијата, греењето и климатизацијата.

Приоритет и инвестирање во иновациите, технологијата и производниот капацитет од нејзиното основање, го трансформира Еко Вент во една од апсолутните водечки брендови во секторот за греење и климатизација во Македонија. Искуството, владеењето и снаодливоста во секторот за вентилација овозможија Eко Вент да започне со производство на воздушни канали во 2013 година. Со интегрирањето на најновата технологија на производство, компанијата го достигна еден од највисоките производни капацитети во Македонија како и во регионот.

СЕРТИФИКАТИ

• HOME COMFORT EXPERT е престижно признание кое DAIKIN го доделува на своите најдобри партнери – дистрибутери во една држава.

Сертификат за квалитет со кој се потврдува дека компанијата Еко Вент ги исполнува сите критериуми од страна на DAIKIN Централна Европа во однос на висок квалитет на услуги.

Ова е знак кој може да го поседува само онаа компанија која има најголемо искуство со производите на DAIKIN.

Еко Вент Дооел во своето работење соработува и имплементира производи и од останативе европски производители на HVAC – опрема: SABIANA, REHAU, GIACOMINI, BAHCIVAN, ARMOVENT,повеќе
35%заштеда
Цена со ДДВ:34.109 ден.22.171 ден.

Daikin прочистувачи

10%заштеда
Цена со ДДВ:105.550 ден.94.995 ден.

Daikin Stylish

10%заштеда
Цена со ДДВ:49.900 ден.44.910 ден.

Daikin Sensira

Цена со ДДВ:Побарај цена

-40% Altherma

Цена со ДДВ:Побарај цена

Online Offer

Цена со ДДВ:Побарај цена

Daikin Ururu Sarara

Цена со ДДВ:Побарај цена

Daikin Emura

Цена со ДДВ:Побарај цена

Daikin Nexura


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи