Џови компани


  • Адреса: Никола Тесла 4
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈1152 км

  • Телефон 2: 070 253737
  • Факс: 034 340737
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1653641455_59.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Наша основна цел е задоволството кај нашите клиенти. Континуираниот раст го остваруваме преку тим од висококвалификувани градежни работници, техничари, архитекти и градежни инжињери, синхронизирани и управувани за квалитетна и навремена изведба на проектите.

Водени од стремежот за унапредување на квалитетот во нашето работење, задоволството кај клиентите и зголемувањето на имиџот на компанијата, ги имплементиравме системите за управување со квалитетот и околината во Друштвото ISO 9001:2008 и ISO 14001:2004.Успешни градежници сме благодарејќи на опремата и механизацијата со која располагаме, континуирано ја надградуваме и модернизираме, прилагодувајќи се на новите потреби на пазарот.

Канцелариите на ЏОВИ КОМПАНИ се на ул.Никола Тесла бб, Струмица.

МИСИЈА
Градење и изведба на висококвалитетни градежни објекти од јавен интерес, локално значење, како и објекти за лично домување. Широка понуда на услуги и достапност во секоја сфера од градежништвото.


ВИЗИЈА
Развивање на имиџот на ЏОВИ КОМПАНИ, како препознатлив бренд и сигурен партнер во секој дел од градежништвото, со стандардизиран квалитет на изведба, како во регионот, така и на ниво на државата.

ЛИЦЕНЦИ И ПРЕПОРАКИ
Компетентноста за изведба ја потврдуваат:

-Лиценца Б - За проектирање на градби од трета, четврта и петта категорија;
-Лиценца Ц - За изведувач на градби од трета категорија


ВИСОКОГРАДБА
- Куќи (до “клуч на рака”)
- Индустриски објекти (до “клуч на рака”)
- Викендици
- Кровови
- Фасади (термоизолациони)
- Оградни ѕидови
Високоградба
ВИСОКОГРАДБА
НИСКОГРАДБА
- Асфалтирање улици и патишта
- Тампонирање и набивање
- Превоз на асфалт, песок, тампон и сл.
- Тротоари и пешачки патеки
Нискоградба
НИСКОГРАДБА
ХИДРОГРАДБА
- Водоводи
- Канализациони мрежи
- Прочистителни и филтер станици
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи