ДС сервис

ПаркингWi-Fi Зона

  • Адреса: ул.34, нас.Илинден 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1054 км

  • Телефон 2: 02 2555116
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484736741_23.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ДС сервис е фирма која е формирана во 2016 година, чија главна цел е да обезбеди брза, професионална а пред се квалитетна услуга за сервис на тешки товарни возила. Сервисот располага со затворен работен (сервисен) простор од 2,200 метри квадратни, aдминистративен дел 600 метри квадрaтни и отворен плац (за паркирање на возилата и други работни активности) 15,000 метри квадратни.

ДС сервис е овластен увозник на GOODYEAR, SAVA, FULDA, DUNLOP.

Услуги:
• Продажба на резервни делови и галантерија
• Комплетно сервисирање
• Продажба и монтажа на гуми
• Центрирање
• Проверка и поправка на кочни системи за тешки товарни возила
• Централно долевање на масло
• Професионалн тим на ваше располагање

Нашиот сервис располага со стручен кадар кој постојано го надоградува своето знаење и постојано се залагаме за обука на млади кадри во нашата дејност. За нашата стручност и квалитет говори богата референтна листа која ги вбројува едни од најголемите и најуспешни транспортни фирми во нашата земја, кои секојдневно ни ја даваат нивната доверба.

Наша цел меѓу другото е да бидеме подостапни за нашите клиенти па поради тоа во исчекување е просторно проширување на сервисот, како и воведување нови услуги.
Планирана е изградба на автоматизирана перална и дел за технички преглед за товарни возила.

Услугата е Наша, Довербата е Ваша.
Најдобриот сервис е во ДС СЕРВИС!повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи