Дрводекор ентериер


  • Адреса: с.Стар Караорман
  • Место: Штип


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630483987_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Дрводекор е местото, каде урбаниот човек, во потрага по софистицирана естетика и функционалност ќе најде сè за домот. Нашата цел е да ги задоволиме комплетно потребите на домот со ентериерно решение.

Дрводекор е фирма која е формирана во 1991 година а со производство на мебел официјално започна во март 2004, и со брзо темпо го зазема своето место на македонскиот пазар за мебел. Фирмата постојано се развива и специјализира во проектирањето, изработката и монтажата, главно на корпусниот мебел. Нашите инжинери и висококвалификувани специјалисти од областа на дизајнот, проектирањето, изработката и монтажата на мебел, ќе ви помогнат да бидете задоволни од Вашиот дом. Следејќи ги современите текови од областа на мебелот Дрводекор го доближува модерното и функционалното, повеќе од кога било, што се гледа во нашите кујни, спални, детски и дневни соби, канцеларии и сл.

Дрводекор постојано ја усовршува производствената линија и се стреми кон врвните светски стандарди и квалитети.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи