Доместик

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Козле 50-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км

  • Телефон 2: 075 432050
  • Факс: 02 3135067
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554964983_62.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

<b>Доместик Компани</b> врши обработка и шиење на завеси, монтажа и демонтажа на различни видови и типови на корнизи.

Нуди стручни совети за уредување на домот (Соработка со Архитекти и Студија за Архитектура и Дизајн).

<b>Доместик Компани</b> целосно Ви стои на располагање со наши совети и идеи, како и огромен асортиман на завеси за што подобро да ги уредите Вашите домови, работни простории и објекти.

Освен голем број на модели и брендови на завеси и драпери ние располагаме и со други артикли како што се роло завеси, алуминиумски и дрвен венецијанер, вариолајт завеси и корнизи.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи