Дом на млади

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Партизанска 27
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈1105 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути „Во услови на изразени инфлациски притисоци централните банки мора да останат фокусирани на својата примарна цел, а тоа е ...
сите 133 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Цените на нафтата скокнаа за повеќе од 3% во почетокот на азиската трговија во понеделникот, бидејќи ОПЕК + размислува за намалување ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи