Димко Митрев


  • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 67/1
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7541 км
  • Локација: Градски саат, до Жито маркет

  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 16:30
    Саб од 09:30 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Американската и британската берза денеска се затворени поради неработни денови, а на пазарите истовремено е забележан пораст на цените на нафтата, златото и ...
сите 40 | | | веќе видена

Никопоулос од Битола, една од неколкуте фирми за која беше обелоденето дека добиле тендер од АД ЕСМ за увоз на јаглен за потребите на РЕК Битола, е најуспешна ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи