Дима

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 26-2/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687268150_57.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Од 1992 година па сѐ до денес дејноста на ДИМА е базирана на професионализам, интегритет и конзистентност. Работиме за да понудиме квалитетни и сеопфатни шпедитерски услуги и логистички решенија. Нашата ориентација е кон квалитетот и неговото постојано подобрување

Низ нашето 30-годишно искуство имавме можност да бидеме партнери во речиси сите сектори, од компјутерска опрема до прехранбени производи, од фармацевтски производи и медицински помагала до градежни машини и материјали. Уверени сме дека ниедна услуга не би можела да биде доволно професионална, ниту пак доволно квалитетна доколку не е произведена од квалитетен тим. Оттука сметаме дека квалитетот на ДИМА во суштина произлегува од нејзините вработени. Затоа веруваме и вложуваме во постојано подобрување на човековите ресурси и унапредување на комуникацијата со партнерите.

УСЛУГИ:
• ШПЕДИЦИЈА
• ТРАНСПОРТ
• АЕРО-КАРГО

Нашата цел во однос на работата со клиентите е постигнување на проактивна соработка преку која би биле во можност да ги имаме предвид идните потреби на нашите партнери. Ова е еден од аспектите на нашата работа на кој сме најмногу насочени и во кој инвестираме многу време и работа.

Се наоѓаме на Бул. „Јане Сандански“ 26-2/4, а нашиот телефон за контакт е 02 3173296. Ви стоиме на располагање.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи