Дент арт

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Кочо Рацин 40/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: кај зелено пазарче

  • Телефон 2: 02 2557162
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571911278_52.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ординацијата работи од 1993 година, на две локации, во центарот на Скопје и во Трубарево. Постои можност за работа со здравствени книшки. Тимот на ординацијата е сертифициран од областа на естетска стоматологија што подразбира и изработка на композитни естетски фасетки на забите во само една или две посети. Ординацијата е во континуирана соработка со лекар ортодонт за потребите на поставување на фиксни и мобилни ортодонтски апарати.

Покрај класичните стоматолошки третмани (пломбирање, вадење и лекување на заби и меки ткива), особено обрнуваме внимание на модерни протетски решенија, за кои е одговорен лекар специјалист по стоматолошка протетика:
• Протетика
• Естетска стоматологија
• Менаџирање со ортодонтски и имплантолошки третмани
• Поставување секаков вид пломби

Долгогодишното постоење и задоволните пациенти се наш најголем успех.
Насмевни се!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи