Денови на Наим (меѓународна литературна манифестација)


  • Адреса: п.фах 47
  • Место: Тетово
  • Локација: Дом на култура


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи