Дексико

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: Индустриска, управна зграда на ЖАС б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Локација: во Управна Зграда на ЖАС

 • Телефон 2: 075 305608
 • Факс: 02 3171984
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
  Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:4.650 ден.

КОШ НА ТРИ НИВОА

Цена со ДДВ:7.900 ден.

ЛИЗГАЛКА 104 см

Цена со ДДВ:8.090 ден.

ДЕТСКА МАСИЧКА СО ЧАДОР

Цена со ДДВ:12.490 ден.

КУЌИЧКА "ЗА СТРАЖА" СО ЛИЗГАЛКА

Цена со ДДВ:18.370 ден.

КУЌА СО СЕТ ЗА СКАРА

Цена со ДДВ:24.250 ден.

ЦЕНТАР ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

Цена со ДДВ:28.860 ден.

ЗАБАВНА ДЕТСКА КУЌАРКА

Цена со ДДВ:15.070 ден.

ГУРМАНСКА КУЈНА

Цена со ДДВ:470 ден.

Твистер со прстени

Цена со ДДВ:320 ден.

Сет за безбол

Цена со ДДВ:470 ден.

Сет за безбол со палка


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Солушн Д


 • Адреса: Благоја Стефковски 40
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Во нашата компанија ќе најдете широк асортиман на играчки за деца, едукативни сетови, парти програма, школски прибор, опрема за игротеки и градинки.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a8ed94c772f4de4d71f4c62530e3c575.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 172 | | | веќе видена

Дали некогаш сте се запрашале какв а траг а би оставиле зад себе ако вашиот свет денес престане да се врти? Во НЛБ Групацијата, каде наш фокус е создавање на ...
сите 5 | | | веќе видена

Полската национална авиокомпанија ЛОТ следното лето ќе воспостави сезонска линија на релацијата Варшава – Охрид. Од 24 јуни до 23 септември секој понеделник ќе ...
сите 10 | | | веќе видена

На надворешната граница на ЕУ минатата година, царинските службеници запленија приближно 86 милиони фалсификати, чија вкупна вредност е над две милијарди евра. ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи