Де Марго

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 1-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: во зградата на Илинден кај Рампа

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638784085_6.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Де Марго е компанија основана во 2006 година со дејност во климатизацијата. Нашите успешни тимови со години вршат монтажа на резиденцијални и комерцијални уреди за климатизација, сервис и одржување на уреди за климатизација и обезбедуваат поддршка и едукација кон крајните корисници и помош поврзани со производите кои ги нудиме.

Другата дејност на Де Марго со која работи повеќе од 10 години е во областа на професионалната хигиена со голема покриеност на клиенти низ цела Македонија. Палетата на производи кои ги нудиме се користат во професионалниот сегмент, но и за домашна употреба.

Нудиме и квалитетни и професионални средства за одржување на хигиена, под нашиот бренд Де Марго.

Ние сме тим од професионалци со развиена дистрибутивна мрежа кој е подготвен да одговори на Вашите желби и потреби.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи