Де Марго

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 1-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1050 км
  • Локација: во зградата на Илинден кај Рампа

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638784085_6.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Де Марго е компанија основана во 2006 година со дејност во климатизацијата, во текот на годините како втора дејност во која работиме ја додадовме и професионалната хигиена со голема покриеност на клиенти низ цела Македонија. Нудиме палета на производи кои се користат во професионалниот сегмент, но и за домашна употреба. Официјални увозници на широката палета на брендот “Vileda Professional” во Р. Македонија.

Препознатливи сме по професионалната услуга која ја нудиме, широк асортиман на производи, брза и навремена испорака, пронаоѓање на заеднички решенија и поволните цени и попусти, што не прават пристапни за секого.

Во областа на климатизација вршиме продажба, монтажа и сервис на клима уреди од брендот VIVAX кој е познат како уред со врвни карактеристики, прогласени се за најштедливи клими помеѓу останатите, може да се управуваат преку смарт телефон и не предизвикуваат бучава при работа, благодарение на најновите технологии.

Bо сегментот на професионална хигиена нудиме квалитетни и професионални средства за одржување на хигиена, под нашиот бренд Де Марго, како и производи од брендовите GODINA, Clinex.

Контактирајте не на телефонските броеви 072 25 27 12 и 072 25 27 12 за продажба на професионална хигиена и климатизација 070 38 81 61, а нашиот тим од професионалци со развиена дистрибутивна мрежа е подготвен да одговори на Вашите желби и потреби.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи