Дар-Мар


 • Адреса: Методија Шаторов-Шарло 26-1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7508 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710842086_46.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Дар-Мар
  Професионално рушење и реновирање на простор. Решаваме секакви ситуации, нудиме квалитет, создаваме доверба. Ние сме мајстори за ситуациите „Пред и потоа“. Функционираме по принципот „Клуч на рака“. Побарајте не!
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи