Да-бо


  • Адреса: Благој Ѓорев 44
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈1090 км
  • Локација: нова населба спроти ТРГЦ

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Расте интересот и барањата за промена на броилата. Граѓаните очекуваат фотоволтаиците на покривите на нивните домови магично да им го решат проблемот со ...
сите 32 | | | веќе видена

Кинескиот извоз на автомобили достигна нов месечен рекорд во јули, покажуваат најновите индустриски податоци на Кина. Автомобилските компании во земјата ...
сите 76 | | | веќе видена

Информација за задолжување на Македонија со заем кај домашни комерцијални банки разгледала Владата на седницата која се одржала на 3 август годинава. Конкретни ...
сите 106 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи