Д-р Митаноски

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Ѓорче Петров 12-2/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7494 км
  • Локација: кај Општината

  • Телефон 2: 070 309277
  • Работно време: Пон - Сре , Пет од 08:00 до 14:00
    Вто , Чет од 14:00 до 19:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1578920849_83.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Д-р Митаноски
Ординацијата е основана во 1996г. од страна на Мите Митаноски и работи непрекинато во последните 24 години. Во ординацијата се вработени:

-Д-р Бојан Митаноски, специјалист гинеколог-акушер, дипломиран на медицински факултет во Скопје, 2003г., специјализација од областа на гинекологија и акушерство во Загреб, Р. Хрватска, 2009г. Постдипломски студии од областа на гинеколошка и опстетричка ултразвучна ехоснографија во Р. Хрватска, 2008г.
-Медицинска сестра Снежана Митревска, дипломирана 1995г. УМЦ “Никола Стеин” Тетово, вработена во ординацијата од 2004г.

Ординацијата ги нуди следниве услуги:

1.Гинеколошки преглед
2.ПАПА тест
3.Микробиолошки брисеви
4.Колпоскопија
5.Биопсија на грло на матка
6.Современ третман на дисплазии на грло на матка (CIN 1, CIN 2, CIN 3)
7.Третман на генитални брадавици
8.Третман на полипи на грло на матка
9.Цисти/апцеси на Баролониева жлезда
10.Биопсија на вулва
11.Третирање на полипи на матка
12.Фракционирана
13.Гинеколошки и опстетрички ултразвук
14.Преглед на дојки
15.Водење на уредна и комплицирана бременост
повеќе
Слика од локацијаСлика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи