Д-р Аголи Ерол

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Јане Сандански 1
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7514 км
  • Локација: на кејот

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634811437_67.png?t=true&w=300&h=300


Стоматолошка клиника Д -р Ерол Аголи е национална здравствена стоматолошка клиника создадена пред повеќе од 30 години. Започна во Охрид во 1987 година со многу пациенти од сите возрасни групи.

Главната цел на д -р Ерол Аголи е да го обезбеди најдоброто во стоматолошката заштита на професионален, грижлив и разбирлив начин.

За нашите пациенти, д -р Ерол Аголи е повеќе од само име. Тоа е ветување за индивидуален третман и грижа. Ние работиме со разни специјалисти во областа на стоматологијата, меѓу најдобрите во нивните области и со лаборатории како што се лаборатории за забни техничари и други во оваа област.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи