Цмц Гроуп


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 280
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1056 км

  • Факс: 02 3130285
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1641292935_71.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ние во компанијата ЦМЦ Гроуп сме посветени на нашите цели. Со широкиот спектар на услуги и на производи нудиме постојаното подобрување на животната средина околу нас. Сигурни сме во тоа што го ветуваме и упорни во тоа што го создаваме. Веруваме во подобра иднина со нашите решенија.

ЦМЦ гроуп е застапник за водечките трговски марки за водоводна и комунална инфраструктура со целосна сервисна поддршка.

Постигнатите резултати и довербата на деловните партнери нè обврзуваат да реализираме изведба на секогаш напредни решенија.

Иновативните идеи и одличната изведба на предложените решенија се основа за реализирањето на успешни проекти со висока додадена вредност.

Понуда:

-Водоводни и цевни системи

-Канализација и одводнување

-Мерна техника

-Подготовка на водата

-Имплементација и одржување

24 часовна техничка поддршка.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи