Циглар инг

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: с.Градец
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7470 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562243183_11.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Циглар Инг Дооел с. Градец Врапчиште е фабрика за бекатон плочки од разни димензии и бои. Фабриката е постоечка фирма уште од 1980 година па наваму. Фабриката сега поседува најнова технологија од производство на бекатонските елементи како и редење на производот. Фабриката се наоѓа на автопат Тетово - Гостивар, с.Градец
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи