Чоколаден бум (Chocolate boom)


  • Адреса: бул.Јане Сандански 84
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Позади Тобако 1

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Пензионирањето ни изгледа одлично, имате многу слободно време за патување, истражување на ново хоби и поврзување со пријателите. Но, ако сте како многу постари ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи