БТ Електроник


 • Адреса: Чеде Филиповски 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Локација: наспроти Тинекс, кај Работнички

 • Телефон 2: 02 3232005
 • Факс: 02 3120354
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
  Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


30%заштеда
Цена со ДДВ:12.710 ден.8.897 ден.

Безжичен микрофон bots BE 5014 KM

20%заштеда
Цена со ДДВ:5.000 ден.4.000 ден.

ND 1002

20%заштеда
Цена со ДДВ:5.500 ден.4.400 ден.

ND 1202

20%заштеда
Цена со ДДВ:7.000 ден.5.600 ден.

Звучници TVM-001

13%заштеда
Цена со ДДВ:10.300 ден.8.900 ден.

Комплет опрема за Караоке Забава

Цена со ДДВ:1.000 ден.

HY0801

Цена со ДДВ:1.850 ден.

HY 1002

Цена со ДДВ:23.000 ден.

ZASILUVAC SO USB

Цена со ДДВ:28.000 ден.

AKTIVEN ZVUCNIK TVM PP-2115 AUS-CB

Цена со ДДВ:4.000 ден.

MEGAFON BOTS BT 2501 B


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Фрагмент комуникации


 • Адреса: бул.Јане Сандански 56-1/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Фрагмент Комуникации е компанија која во Македонија и регионот веќе неколку години нуди високо квалитетни услуги во делот на изнајмувањето на опрема за симултан превод, аудио опрема, видео опрема....

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e56495362ac1973979bda0401d1ce69d.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Од денеска ново намалување на цените на горивата. Бензините се намалуваат за 2 денари, а дизелот за денар и пол. Бенизнот 95 ќе биде 84,5 денари, бензинот 98 - ...
сите 119 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа под 81 долар на меѓународните пазари во понеделникот, под притисок од бранот на продажба предизвикан од загриженоста за побарувачката ...
сите 77 | | | веќе видена

ЕСМ Продажба ги испрати по пошта договорите за снабдување по субвенционирана цена до речиси сите јавни основни и средни училишта кои поднесоа пријави и кои ги ...
сите 150 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи