Бланк Софтвер


  • Адреса: Борка Талески 26-2/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Во близина на романска амбасада - Позади универзална

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1532593816_6.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Бланк e компанија која врши изработка и одржување на апликативен софтвер како и имплементација на истиот.

Покрај софтверот што е веќе готов (комплетни решенија за комерцијална-финансиска евиденција, поединечни, мрежни и поврзани меѓу себе - по желба на корисникот), правиме и софтвер по порачка спрема потребите на нарачателот. Во функција на подршка на инсталираниот апликативен софтвер се и нашите договори за одржување на истиот по истекот на гаранцискиот рок. Вршиме комплетен компјутерски инженеринг, со тоа што, во нашата работа и изведба се вклучени и реномирани надворешни фирми и соработници.

Услуги:
• Информациски инжинеринг
• Изработка на апликативен софтвер
• Изведба и одржување на мрежи
• Продажба на опрема и периферни елементи
• Продажба на лиценциран софтвер од Microsoft

Непобитен факт, е тоа што од своето создавање Бланк нема ниту еден клиент кој ги откажал нашите услуги. Тоа е последица на адекватните програмски апликативни решенија, одржувањето на софтверот, следење на законските норми и прописи, адекватен и навремен одговор за секој проблем и што е многу важно, достапност за секој вид поддршка во тек на цело работно време, а по потреба и вон работното време (поврзана со нашето работење и специфицирано со договор).
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи