Бел Пиатто


  • Адреса: Московска 7/15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км

  • Работно време: Пон , Сре - Нед од 09:30 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708072418_96.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

БЕЛ ПИАТТО е создаден за уживателите на вкусна храна, италијански специјалитети и традиционални вкусови. Повелете на гурмански залак во БЕЛ ПИАТТО. Уживајте со семејството, пријателите и колегите во нашето разновидно мени и елегантно спакувани вкусови. Buon appetito.

Вкусете уникатни:
- Пасти
- Рижото
- Специјалитети од месо
- Поховани јадења
- Чорби
- Салати
- Врапови
- Сендвичи
- Десерти

Нашите јадења се достапни за нарачка преку:
- Корпа https://korpa.mk/partner/bel-piatto
- Кликни јади https://www.kliknijadi.mk/mk/restaurant/Bel-Piato
повеќе
Цена со ДДВ:150 ден.

Солена палачинка

Цена со ДДВ:130 ден.

Ладен сендвич

Цена со ДДВ:180 ден.

Хамбургер

Цена со ДДВ:250 ден.

Цезар врап

Цена со ДДВ:140 ден.

Рижото со зеленчук

Цена со ДДВ:180 ден.

Рижото со пилешко во кари

Цена со ДДВ:200 ден.

Паста Кватроформаџи

Цена со ДДВ:180 ден.

Паста Болоњезе


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи