Бел Лотос 1509

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Коста Кирков 5 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: До Холандска Амбасада

  • Телефон 2: 070 279276
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616590482_72.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ние во нашата компанија сме целосно посветени да им одговориме на сите барања и потреби на нашите клиенти во сферата на хигиената и хаусмајсторските услуги со тоа што ги нудиме сите решенија за беспрекороно извршена услуга, било тоа да е вашиот деловен простор или вашиот дом. Ние силно веруваме дека чистотата е професионалност и затоа веруваме дека е битен дел од Вашето секојдневие. Раководниот тим на Бел Лотос, посветува големо внимание на кадровската структура и организациона посветеност во друштвото како најосновни сегменти за успешно оставрување на своите поставени задачи со континуирана едукација на сите структури на претпријатието. Исто така во менаџментската структура на Бел Лотос се води максимална грижа за здравјето и безбедноста на вработените, при што се превземаат сите неопходни мерки за да се оспособат здрави и безбедни услови за работа на вработените, при што секој вработен мора да помини низ задолжителна обука (стандард: BS OHSAS 18001:2007) Нашиот сервис Ви нуди решение за беспрекорна чистота, било тоа да е Вашиот дом или деловен простор, која е битен дел од нашето секојдневие. За постигнување на таа цел ние користиме само биоразградливи материјали, препарати и опрема со висок квалитет (стандард ISO 14001:2015)

Бел Лотос 1509 е компанија која врши чистење на станови, деловни објекти и магацини.

Услуги:
• Професионално чистење на станови и куќи (кујна, дневна, бања, спална) - машинско и рачно
• Професионално чистење на деловни објекти и магацини
• Машинско чистење на тврди подови (мермер, плочки, ламинат)
• Машинско и рачно перење теписи (персиски, волнени, синтетички)
• Перење теписи на лице место (Перењето е со ЕКО детергенти и многу вода)
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи