Баукит

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км

  • Телефон 2: 070 355413
  • Факс: 02 2535099
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603364065_67.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Баукит е компанија чија основна дејност е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.

Производи:
• Гарден црева
• Скали
• Скелиња
• Тркала
• Машини и алат за плочки
• Рачен алат
• ПФТ
• Кутии за алат
• Вентилација
• Гарден програма
• Декоративни елементи
• Силикони, лепила, поликолори
• ХТЗ опрема
• Транспортни колички за товар
• Сталажи и полици
• Штрафовска роба, сајли, ланци
• Електричен алат
• Системи за сува градба

Во моментот Баукит Груп е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, MARBET - Полска, DAMAR - Полска, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина.

Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
повеќе
39%заштеда
Цена со ДДВ:179 ден.109 ден.

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ЧЕЛИК Ф230-1.9 ЕХТ А ...

37%заштеда
Цена со ДДВ:189 ден.119 ден.

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ИНОКС Ф230-1.9 ЕХТ А ...

35%заштеда
Цена со ДДВ:3.900 ден.2.500 ден.

СКАЛА АЛУМ. НА СКЛОПУВАЊЕ ЅЗ-001

17%заштеда
Цена со ДДВ:79.900 ден.65.918 ден.

СКЕЛЕ АЛУМ. ПРОТЕЦ ХС 4.8М 920027 К ...

16%заштеда
Цена со ДДВ:62.900 ден.52.836 ден.

Алум. скеле на скопување ПРОТЕК ХС ...

4%заштеда
Цена со ДДВ:119.900 ден.115.104 ден.

СКЕЛЕ АЛУМИНИУМСКО СТАБИЛО 50 5.40 ...

Цена со ДДВ:9.190 ден.

КОЛИЧКА АЛУМ. ЗА ТОВАР 150КГ 1180*4 ...

Цена со ДДВ:23.490 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ДИЗЕЛ / КЕРОЗИН 1 ...

Цена со ДДВ:24.690 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ДИЗЕЛ / КЕРОЗИН 2 ...

Цена со ДДВ:30.990 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ДИЗЕЛ / КЕРОЗИН 3 ...

Цена со ДДВ:34.990 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ДИЗЕЛ / КЕРОЗИН 5 ...

Цена со ДДВ:36.990 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ДИЗЕЛ / КЕРОЗИН 6 ...

Цена со ДДВ:28.990 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ДИЗЕЛ 30КВ НА ТРК ...

Цена со ДДВ:11.690 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ГАС 30КВ СО РЕГУЛ ...

Цена со ДДВ:10.690 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ГАС 20КВ СО РЕГУЛ ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи